Kalendarz imprez 14

Aktualności

Sail Service zwycięzcą V edycji Biznes Ligi Żeglarskiej!

poniedziałek, 3 lipca 2017

1 lipca już po raz piąty odbył się finał Biznes Ligi Żeglarskiej. Po niezwykle emocjonującej rundzie, żeglarskie laury zdobyła wywodząca się z branży, firma Sail Service pokonując Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną zaledwie o długość łódki.

Eliminacje V edycji BLŻ zakończone - czas na finały.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Dobiegła końca faza eliminacyjna V edycji Biznes Ligi Żeglarskiej. W miniony weekend odbyła się III runda rywalizacji, po której zespoły podzielone zostały na dwie grupy finałowe – złotą, która powalczy o zwycięstwo w całej lidze, oraz srebrną, ścigającą się o miejsca 7-10.

II runda Biznes Ligi Żeglarskiej. Liderzy bez zmian.

poniedziałek, 5 czerwca 2017

Za nami kolejny weekend z Biznes Ligą Żeglarską w Sopocie. Po porażce w pierwszej rundzie na dobre tory powróciła broniąca tytułu załoga Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, wykrywając grupę I, natomiast w grupie II swoją dominację potwierdziła załoga Sail Service.

Meblik i Sail Service pierwszymi liderami BLŻ Wiosna 2017

poniedziałek, 22 maja 2017

Za nami niezwykle ekscytująca inauguracja kolejnej edycji Biznes Ligi Żeglarskiej. Na starcie I rundy stanęło 10 załóg, przedstawicieli różnego rodzaju biznesu z różnych stron Polski. Najpewniej w sobotnich i niedzielnych wyścigach żeglowały załogi firm Meblik oraz Sail Service, które zostały pierwszymi liderami w swoich grupach.

Rusza kolejna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej!

czwartek, 18 maja 2017

W najbliższy weekend, 20-21 maja nowy sezon żeglarski w Sopocie rozpoczyna Biznes Liga Żeglarska. Na liście startowej aż dziesięć załóg, przedstawicieli rozmaitych biznesów. W tym roku, po raz kolejny, współorganizatorem ligi jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot